Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

34 "Будинок іграшок" відкрився у Львові

20 травня 2015 в Київському ТРЦ «King Cross Leopolis», що в с. Сокільники, по вулиці Стрийська, відкрився новий магазин мережі «Будинок іграшок».

На площі в 400 кв.м. зручно розмістилися м'які іграшки та ляльки, настільні ігри та книжки, машинки, конструктори і ще величезна кількість потрібних і корисних товарів для щасливого дитинства та всебічного розвитку дітей.

Найширший асортимент товарів для дітей від всесвітньо відомих виробників відповідає найвищим стандартам якості і постійно поповнюється новинками від світових брендів.

Досвідчені працівники магазину завжди допоможуть правильно вибрати найцікавіший подарунок, а привітна атмосфера в магазині і зручне розташування іграшок, зроблять вибір подарунка улюбленій дитині комфортним і захоплюючим собитіем.Еслі за оформлення магазину і створення комфортної атмосфери в торговому залі відповідали працівники "Будинку іграшок", то програмною частиною запуску нового магазину займався колектив компанії GMS Service.В протягом декількох днів були автоматизовані робочі місця касирів, налагоджений облік доходів і витрат. Магазин приєднали до єдиної інформаційної інфраструктурі торговельній мережі. Це дозволить розділити відповідальності і повноваження між центральним офісом і новим підрозділом. Дасть можливість легко управляти як новим магазином і торговою мережею в целом.

Коллектів GMS Service бажає новому магазину мережі «Будинок іграшок» великих успіхів, і високих фінансових результатів, а торговельної мережі «Будинок іграшок» - подальшого розвитку і розширення.

21.05.2015