Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Програма лояльності "EVA МОЗАЇКА" - спільний проект мережі магазинів EVA (ТОВ "Руш") і компанії GMS Service LLC

Конкурентна боротьба на ринку, пристрасть середньостатистичного покупця йти на поводу громадської думки і модних тенденцій, стимулюють роздрібні компанії розробляти і впроваджувати нові технології роботи з покупцем. Змушують шукати нестандартні способи утримання своїх позицій. Вигадувати цікаві методи закріплення в планах і гаманцях своїх клієнтів.
Детальніше...

16.10.2015

Інтерв'ю на порталі TradeMaster.UA з фінансовим директором ТОВ "ПЛАНЕТТОЙС", Ігорем Холоша: успішне завершення проекту автоматизації одного з найбільших в Україні супермаркетів іграшок Planet Toys

Компанія "Planet Toys" знаходиться на завершальному етапі процесу автоматизації, а точніше сказати, процесу переходу на нову систему автоматизації бізнес-процесів від компанії GMS Service. Більш докладно про GMS Office Tools кореспонденту порталу TradeMaster.UA розповів Ігор ХОЛОША, фінансовий директор ТОВ "ПЛАНЕТТОЙС".

Детальніше...

14.10.2015

Система звітності в ресторані, частина 1

Бізнес громадського харчування один з найскладніших в управлінні. Без належної уваги з боку менеджменту бізнес піддається загрозам, які можуть наздогнати набагато швидше, ніж в інших галузях. Причому залежно від формату та концепції закладу список загроз може відрізнятися.

Детальніше...

14.10.2015

Сергій Іомтев: Для управлінського обліку в GMS Office Tools є все

У кожної компанії є клієнти, відносини з якими мають свою історію, свій особливий характер і часом переростають із просто ділових в особливо дружні і довірчі. Мета кожної компанії в роботі зі своїми клієнтами знайти взаєморозуміння, що називається, «з півслова». Саме такі взаємини склалися у GMS Service з підприємством «Полімерконсалтінг».

Детальніше...

14.10.2015

Напрямки розвитку ERP-систем

Стрімка зміна умов ведення бізнесу як не можна краще впливає на розвиток ERP-систем. Користувачі мають потребу в оновленні та розвитку продуктів, тим самим роблять сильний вплив на розробників. Головне ж завдання розробників - вловлювати виникають особливості у веденні бізнесу і своєчасно допрацьовувати необхідну функціональність системи. У цьому контексті дуже важливо аналізувати тенденції, напрямки в розвитку ERP-систем.

Детальніше...

10.09.2015

Головне правило гостинності в ресторанах

Ресторани - одна з форм індустрії розваг, де мода має особливе значення.

Статус модного закладу не залежить від цінового порога: він доступний і демократичному кафе економ-класу і престижного ресторану вищої категорії. Модним заклад роблять його відвідувачі.

Постійні гості, вірні відвідувачі закладу, багато в чому створюють його імідж, впливають на популярність.

Детальніше...

23.08.2011