Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Архітектура GMS Office tools

База даних. Система побудована на клієнт-серверній архітектурі. В якості СУБД використовується Microsoft SQL Server 2000-2008 або його безкоштовна редакція SQLExpress. Структура бази даних спроектована спеціально для обробки величезних обсягів інформації, кількість даних і користувачів практично не впливає на швидкість роботи системи і прикладних рішень. Це дозволяє використовувати систему на об'єктах практично будь-якого масштабу.

Бізнес-Логіка описує всі етапи обробки документів і даних. Налаштування бізнес-логіки проводиться за допомогою вбудованих засобів розробки, зберігається і виконується на сервері. Таким чином досягається простота і гнучкість в налаштуванні, а також найвища швидкодія.

Подання даних описують структуру даних, з якими працює користувач, а також зовнішній вигляд користувальницьких інтерфейсів.

Інструменти підвищують ефективність роботи користувачів в системі, надаючи гнучкий механізм обробки інформації та взаємодії користувача з системою.

Платформа. Платформа GMS Office Toolsтм складається із засобів розробки, адміністративних, службових і користувальницьких модулів.

  • Засоби розробки дозволяють налаштовувати всі компоненти системи, бізнес-логіку, інтерфейс користувача, інструменти та ін;
  • За допомогою адміністративних модулів визначаються правила роботи на верхньому рівні, не використовуючи засоби розробки;
  • Службові модулі забезпечують автоматичну, без участі користувачів, обробку інформації, або відповідають за специфічні функції;
  • Користувацькі модулі забезпечують взаємодію кінцевих користувачів з системою.