Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Про Компанію

Компанія GMS Service - один з лідерів ринку програмного забезпечення для підприємств різних сфер господарювання.

Результат багаторічної роботи фахівців компанії - унікальна система автоматизації управління підприємствами GMS OfficeTools™.

Система включає інструменти, які з успіхом вирішують питання управління та адміністрування, обліку ресурсів і контролю бізнес-процесів як у компаніях малого та середнього бізнесу, так і у великих корпораціях.

Сфера застосування програмного забезпечення охоплює підприємства торгівлі, промислового виробництва, будівництва, сільського господарства, друковані видавництва, торгово-розважальні центри та інші види бізнесу.

Використання передових технологій забезпечує надійність, високу результативність і широкі функціональні можливості системи. При цьому вона легко інтегрується з рішеннями інших виробників програмного забезпечення, може працювати як на операційній системі Windows, так і на Unix / Linux.

На основі системи управління GMS OfficeTools™ створені галузеві программні рішення: GMS Рітейл, GMS Бутик, GMS Ресторан, GMS Сфера обслуговування і GMS Меблевий Салон. Це сучасні технології автоматизації, розроблені для виконання типових завдань у роздрібній торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в галузі громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Компанія GMS Service має багаторічний досвід роботи на ринку програмного забезпечення для торгівлі. Протягом 20 років автоматизовано тисячі касових місць в супермаркетах і торгових мережах. Довіра і успіх наших клієнтів підтверджують високу якість програмного забезпечення, кваліфікованість спеціалістів відділу розробки, впровадження та сервісної служби.

Серед наших клієнтів в галузі роздрібної торгівлі як великі мережі, лідери ринку України так і невеликі підприємства.

Ми співпрацюємо з кращими фахівцями в сфері автоматизації в регіонах України. Завдяки цьому, географія використання програмного забезпечення компанії GMS Service охоплює всю Україну. З більш детальним списком наших партнерів можна ознайомитися тут.

Програмне забезпечення від компанії GMS Service це:

  • Управлінський, фінансовий, бухгалтерський та складський облік, який ведеться за єдиними принципами пошуку, отримання, обробки, зберігання та використання даних.

  • Розгалужена аналітична система, яка дозволяє проводити глибокий аналіз потрібних показників і отримувати повну інформацію щодо роботи підприємства, гарантуючи своєчасне прийняття зважених управлінських рішень і успішне управління в цілому.

  • Найсучасніші технології автоматизації роздрібної торгівлі та сфери обслуговування.

  • Спеціальні інструменти для створення програм лояльності.

  • Інтеграція програмного забезпечення з існуючою ІТ-структурою підприємства.

Більш детальну інформацію про рішення та послуги компанії GMS Service ви можете дізнатися на сторінці "Продукти", зателефонувавши за номером: +38 (056) 732 23 32 в Дніпропетровську або +38 (044) 569 12 11 в Києві.

Приєднайтесь до великої сім'ї наших клієнтів і партнерів і станьте успішними разом з нами!